Конференція «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

ПП “НВЦ “Техноекос” відвідав Міжнародну Конференцію «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: практики для практиків», яка відбулася 07.11.2019 р. у Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

Премія ЕкоОскар-2019

Ми продовжуємо виявляти та розповідати про найбільш успішні та ефективні рішення зеленої трансформації бізнесу. Триває прийом заявок на учать у конкурсі екопроектів компаній – «ECОtransformation-2019».

«ECOBUSINESS в Україні–2019» у м. Дніпро

31 травня 2019 року в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбувся IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств. ПП «НВЦ «Техноекос» прийняв участь у цьому заході.

Компанія «НВЦ «Техноекос» ввійшла до складу Комітету провайдерів зелених послуг

24 експерти, які представляють провідні регіональні організації, що працюють в області енергоефективності та екології, альтернативної та високотехнологічної енергетики/управління виробництвом, провідні інжинірингові компанії, профільні кафедри дніпропетровських ВНЗ…

Форум «Green Ventures»

ПП «НВЦ «Техноекос» в складі бізнесової делегації Дніпропетровщини взяла участь у найбільшому в ФРН щорічному міжнародному партнерському форумі.

Наша компанія відвідала місто Фрайбург-ім-Брайсгау

В складі делегації від Дніпропетровщини, наша компанія відвідала місто Фрайбург-ім-Брайсгау (федеральна земля Баден-Вюртемберг, Німеччина) в рамках участі у реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яку втілює в регіоні GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Програма сприяння зеленій модернізації української економіки.

У лютому 2014 року в особі Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), заручившись підтримкою обласної влади та Генерального консульства Німеччини, в Дніпропетровській області стартувала Програма сприяння зеленій модернізації української економіки.