ПП «НВЦ «Техноекос» став учасником ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ» (Professional Association of Ecologists of Ukraine) ПАЕУ

ПП «НВЦ «Техноекос» став учасником ГРОМАДСЬКОЇ СПІЛКИ «ПРОФЕСІЙНА АСОЦІАЦІЯ ЕКОЛОГІВ УКРАЇНИ» (Professional Association of Ecologists of Ukraine) ПАЕУ

Конференція «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні»

ПП “НВЦ “Техноекос” відвідав Міжнародну Конференцію «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: практики для практиків», яка відбулася 07.11.2019 р. у Міжнародному виставковому центрі м. Київ.

Премія ЕкоОскар-2019

Ми продовжуємо виявляти та розповідати про найбільш успішні та ефективні рішення зеленої трансформації бізнесу. Триває прийом заявок на учать у конкурсі екопроектів компаній – «ECОtransformation-2019».

«ECOBUSINESS в Україні–2019» у м. Дніпро

31 травня 2019 року в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті відбувся IV Всеукраїнський ЕCOFORUM–2019 екологів підприємств. ПП «НВЦ «Техноекос» прийняв участь у цьому заході.

Компанія «НВЦ «Техноекос» ввійшла до складу Комітету провайдерів зелених послуг

24 експерти, які представляють провідні регіональні організації, що працюють в області енергоефективності та екології, альтернативної та високотехнологічної енергетики/управління виробництвом, провідні інжинірингові компанії, профільні кафедри дніпропетровських ВНЗ…

Форум «Green Ventures»

ПП «НВЦ «Техноекос» в складі бізнесової делегації Дніпропетровщини взяла участь у найбільшому в ФРН щорічному міжнародному партнерському форумі.

Наша компанія відвідала місто Фрайбург-ім-Брайсгау

В складі делегації від Дніпропетровщини, наша компанія відвідала місто Фрайбург-ім-Брайсгау (федеральна земля Баден-Вюртемберг, Німеччина) в рамках участі у реалізації Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, яку втілює в регіоні GIZ за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Програма сприяння зеленій модернізації української економіки.

У лютому 2014 року в особі Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), заручившись підтримкою обласної влади та Генерального консульства Німеччини, в Дніпропетровській області стартувала Програма сприяння зеленій модернізації української економіки.